Şu Anda Burdasınız
Anasayfa > Galeriler > Aşk Bitkisini Soldurmanın 3 Yolu

Aşk Bitkisini Soldurmanın 3 Yolu

3: Tutkunun bitmesine izin vermek

öpüşmek üzere olan çift

Bir çift için dürüst bir iletişimin gerekli olmasının yanı sıra, tutkunun da ilişkinin devam edebilmesi için önemli bir bileşen olduğu doğrudur ve arada sırada gizemden bir zarar gelmez.

Hem erkekler hem de kadınlar partnerlerinden fiziksel bir yakınlık isterler ve buna ihtiyaç duyarlar. Eğer bu samimiyet sürekli reddedilirse, ayrılık yakındır. S.ks bir çifti bir araya getirmek için harika bir yoldur ve onların duygusal bağlarını maksimuma çıkarır.

Bazı günler zaman yoktur ya da çok yorgunsunuzdur, fakat aşk bitkisini sulamak önemlidir ve bu, tutku suyu ile de yapılabilir. Bir ilişkinin yürümesi için seks ile aşk bir arada olmalıdır!

Eğer istikrarlı bir ilişki içindeyseniz, hem kendiniz hem de partneriniz için sevgi gösterme ve değer verme sorumluluğuna şaşırabilir hatta bunalabilirsiniz. Eşinizin refahı ve mutluluğunun büyük bir kısmı sizin seçimleriniz ve hareketleriniz tarafından belirlenir. Bu yüzden ilişki içindeki küçük şeylerin büyük sonuçlara ulaştırdığının farkında olmak önemlidir.

Kaynak: aklinizikesfedin.com

Bir Cevap Yazın

Top