Şu Anda Burdasınız
Anasayfa > Yaşam

Enerjinizi Bağlayan 10 Etken

Umutsuzluk içine düşeriz. Çevremizdeki herkes gibi asık suratlı olur ve emeklilik yıllarını beklemeye başlarız. Hayallerimizi kaybeder ve çocukluk enerjimize veda ederiz. Üçüncü sayfa haberlerini okur ve bunlar bizim başımıza gelmedi diye seviniriz. Sonunda ise enerjimizi kaybeder ve hayallerimize veda ederiz. Hadi gelin enerjimizi bağlayan bu etkenleri değiştirelim. Gülüşümüze ve enerjik yıllarımıza tekrar kavuşalım. 1: Kendinizi suçlamayı bırakın. Her sabah kendime kızıyorum. Başaramadığım şeyler beni bu hale getirdi veya şunları yapabilseydim daha iyi olacaktı. Şöyle yapsaydım harika bir hayatım olacaktı. Aynaya bakın ve

ERKEKLERİN KADINLARDAN SOĞUMASININ BAŞLICA 6 SEBEBİ

Kadınlar hem sevgili ilişkileri hem de evlilikleri boyunca doğal olarak erkeklerin kıskançlık, umursamazlık ve ilgisizlik gibi pek çok tavırlarından şikayetçi olurlar. İnsan ilişkilerinde normal karşılanması gereken bu durumun elbette bir de erkek tarafı mevcut. Erkeklerin kadınlarda en tahammül edemedikleri, rahatsız oldukları şeyleri ve kadınlardan soğuma sebeplerini merak ediyorsanız sizi şöyle alalım. 1– Erkeklerden sürekli bir adım önde olduğunu, daha iyi olduğunu kanıtlamaya çalışan kadınlardan hoşlanmıyorlar. Çünkü erkeklerde bu tip düşünceler pek mevcut değil, gerekirse kadınlardan yardım almayı bir zayıflık olarak görmüyorlar.

13 Ünlü İsmin Midenizi Bulandıracak Kadar ‘İğrenç’ Alışkanlıkları

Burnunu karıştıran mı ararsın, ulu orta osuran mı? Karşınızda ünlü isimlerin okucukça midenizi bulandıracak aşırı iğrenç alışkanlıkları! 1. Robert Pattinson'ın yağlı gibi görünen saçlarının sırrı çözüldü: Yıkanmaması!   Pattinson, saçlarını çok sık yıkamayı pek de "gerekli" bulmuyor. Öyle ki 6 haftada bir yıkadığı saçları yağdan resmen kokuyor! Ama o, zerre rahatsızlık duymuyor.

Dünyaca Ünlü Feminist Yazar Simone de Beauvoir’in Kadınlar için Söylediği 7 Mükemmel Söz

Simone Lucie-Ernestine-Marie-Bertrand de Beauvoir Fransız yazar ve feminist filozof. Roman, felsefe politik ve sosyal deneme, biyografi ve otobiyografi yazarı, gazetecidir. Ölüm yıl dönümü nedeni ile onun kadınlar için söylediği 7 mükemmel sözü sizler için listeledik. İyi okumalar dileriz efendim. 1: "Kadını götürüp mutfağa ya da süslenme odasına kapatıyor, sonra da ufkunun darlığına şaşırıyoruz; kanatlarını kesiyoruz, sonra da uçamıyor diye yakınıyoruz."

Hitler Almanya’sından Günümüze Kadar Gelen Çok Faydalı 10 Bilimsel Çalışma

Dünya'nın başına gelen en kötü şeylerden olan Adolf Hitler ve Naziler'in dahi yaptığı bazı iyi şeyler var. Dünyaya korku salan bu imparatorluk, hayvan haklarından ulaşıma kadar bugün dünya genelinde sahip olunan bir çok şeyin öncüsü olmuştur. Nazilerin günümüz dünyasına bıraktığı miraslara kısaca bir göz atalım. 1. Tıp alanına yapılan katkılarBütün etik ve ahlaki sınırların aşıldığı Nazi Almanyası’nda bu sayede tıpta çok önemli gelişmeler yaşandı. Toplama kamplarından topladıkları denekler genetik biliminin yolunu açtı. Örneğin; hipotermi üzerinde bir çok çalışması bulunan Naziler, elde

Top