Şu Anda Burdasınız
Anasayfa > Yaşam

Çocukların Akıllı Telefonlardan Önce Daha Fazla Eğlendiğini Kanıtlayan Nostaljik Fotoğraflar

Geçmişe olan özlemler kuşağımızda bugün akıllı telefonlara gömülen çocukların eskiden ne kadar çok eğlendiğine bakıyoruz. Şimdiki anne babaların birçoğu çocuklarının akıllı telefon ve tabletlere olan bağlılıklarından şikayetçi. İlk başlarda iyi bir çözüm yolu gibi görünen bu teknolojik aygıtlarla ailelerin başı belada. Dışarı çıkmayan ve teknolojiye bağımlı kalan çocukların ebeveynleri artık zorla çocuklarını dışarı salmak istiyor. 1. 1930’lardan bir görsel. Büyük Buhran’da çocuklar balık tutma oyunu oynayarak ekonomiye can vermeye çalışıyordu.   2. Yağmur yağdığında ondan kaçmayı değil onunla eğlenmeyi bilen arkadaş grupları vardı.

Harcadığınız Zamana Değmeyecek 10 Tip Erkek!

Hakkınızda böyle konuştuğumuz için üzgünüz beyler ama bazılarınız öyle karakter özellikleri var ki biz kadınların kafalarını yok yere oyalamaktan ileri gidemiyorsunuz maalesef. Hal böyle olunca, olaya bir yardım eli uzatmak istedik ve hemcinslerimizin kafalarındaki sorulara belki yanıt olur umuduyla bu listeyi hazırladık! İşte harcadığınız zamana kesinlikle değmeyecek 10 erkek modeli! 10 – Özel gücü: Kaybolmak! Bu tip bir erkeğe denk gelenler bilir, bir hafta boyunca sürekli konuşurken birden bire ortadan kaybolurlar. Dahası? Tabii ki, kaybolduğu birkaç ayın sonunda hiçbir şey olmamış gibi muhabbete devam

Fotoğraflarınızın Kesinlikle Mükemmel Görünmesine Yardımcı Olacak 14 İpucu

Fotoğraflarında daha güzel görünmek isteyen ve 'ben fotoğraflarda güzel çıkmıyorum' diyenlere kesinlikle işe yarayacak ipuçlarımız var. Bazı insanlar fotojenik değildir veya efsanevi güzellik standartlarına uygun olmayabilir. resim çektirmeyi seviyormusunuz? Öyleyse dinleyin! İnsan vücudu bir araçtır. Onun için ellerimizi, gözlerimizi, dudaklarımızı, kollarımız hatta tüm vücudumuzu nasıl kullanmamız gerektiğini bilmemiz gerekir. Bu bir fark yaratacaktır. Size bu farkın farkını yaşatacak ipuclarına gelin beraber bakalım.  1:  Ellerinizin belde olması sizi agrasif gösterecektir. Onun için elleriniz belinizde ise bile parmaklarınızı gösterecek şekilde durun ve başınızı biraz esnetin.

Dünyanın En Çirkin Kadınından En Cesur Kadınına Dönüşen Lizzie Velásquez

Kilo alamayan ve dünyanın en çirkin kadını ilan edildikten sonra en cesur kadınına dönüşen Lizzie Velásquez ile tanışın. 1. Lizzie 13 Mart 1989'da Teksas'ta doğdu ve şu an 27 yaşında. 2. Doğduğundan beri kilo alma problemi yaşayan Lizzie hayatı boyunca 29 kiloyu geçemedi. 3. Bir gün ''dünya'nın En Çirkin Kadını'' başlığıyla paylaşılan ve videoda kendisinin yer aldığını gören Lizzie'nin bu videoyla hayatı değişti. video için ''Senin yakılman lazım'' ve ''Kafana bir silah daya ve kendini öldür'' gibi yorumlar yapıldı. Lizzie tüm yorumları kabul etmişti ama ''Dünya'nın

İlginç Bir Araştırma: Kadınlar Erkeklerin İlk Neresine Bakar

İlişkilerin eğitimi araştırmacısı David Strovny "kadınlar erkeklerin ilk neresine bakar" diye 100 kadına sordu işte o kadınların sırası ile cevapladığı 7 bölge. 1. Sakal/Bıyık 100 kadından 36'sı sakal/bıyık diyerek sakal/bıyık ilk sıraya yerleşti. Çoğu bayanın erkekte ilk dikkatini çeken yer sakal/bıyıktır.

Günlük Hayatta Sadece Uzun Boylu Kızların Çok İyi Bildiği 11 Trajikomik Durum

Uzun boylular! Toplanın! Birazdan göreceklerinizden sonra ''Oh be, sonunda bizim de neler çektiğimizi anlayan birileri çıktı..'' diyeceksiniz.. Uzun boylular, evet evet sen.. Hiç saklanmaya çalışma.. Çünkü olmuyor..Erkekler sadece perde takmaya mecbur bırakılırken uzun boylu kızların topuklulara veda etmesi.. İşte şimdi tam da bu sorunları gün yüzüne çıkaracağız.. Birazdan görüp okuyacaklarınızda kendinizi hemen bulacaksınız.. (Tabi bulursunuz sonuçta boyunuz uzun hemen görüyorsunuz.. tamam tamam) Dilerseniz şimdi gelin bu trajikomik fotoğraflara birlikte göz atalım! 1. Onlar için her pantolon kısadır..

Top