Şu Anda Burdasınız
Anasayfa > Galeriler

Ayakkabılarınızın Ayağınızı Vurmaması İçin 6 Basit Öneri

Yeni aldığımız pahalı; ancak ayağımızı vuran ayakkabıların işkenceye dönmesini önleyebiliriz! 1. Yara Bandı Yöntemi En bilindik yardım yöntemlerinden birisi tahriş olan bölgeye yara bandı yapıştırmaktır. Sürtünmeden kaynaklanan yaraları önlemek için ayakkabıyı kullanmadan önce, yara bandının ayağınızın acıyan kısmının tamamını kapladığından ve yerinden oynamadığından emin olunuz. Özellikle topuklu ayakkabılarda bu yöntemi uygulayabilirsiniz.

Kadınların Sahip Olduğu 7 Dudak Tipi ve Dudak Tiplerine Göre Karakterleri

Güzel dudaklar çirkin dudaklar, dudağı neredeyse görünmeyen kadınlar Dudaklar bir kadının en önemli organlarından. Aşkın ve tutkunun start noktası. Her dudak tipi de farklı bir kişiliği yansıtıyor. 1. Dolgun dudaklar İhtiraslı kadınların dudakları. Aynı zamanda anaç bir karakterleri var. Bu dudağa sahip kadınlar mükemmel birer anne olurlar. Karakterleri epey güçlü olur.

Çok Yakışıklı ve Zeki Bir Erkek Olmanın Getirdiği 7 Büyük Zorluk

İnsanlar yakışıklıların hayatlarını kolay sanıyorlar. Ancak, öyle değil azizim. Kaslı ve yakışıklı erkeklerin de kendilerine göre problemleri var. Hatta, listeyi okuduktan sonra emin olun onlar için üzülecek hatta belki de ağlayacaksınız. İşte, yakışıklı bir erkek olmanın zorlukları. 1. Devamlı "Sen Manken Olsana", "Neden Oyuncu Olmuyorsun?" Tarzı Tavsiyelere Maruz Kalmak Elinizde mesleğiniz vardır zaten. Bu tarz şeylere ilginiz olmadığını anlatamazsınız insanlara.

Erkekleri Kızların Gözünde Bitiren 5 Önemli Olay

Erkekler kızlara yaranmak için taklalar atıp duruyorlar. Ancak, bazen olmayınca olmuyor. Erkek kendisini rezil edecek bir şey buluyor illa ki. Bunun sonucunda da gözden düşüp tercih listesinin altına doğru iniyor. İşte, erkekleri yerin dibine sokan mevzular. 1. Kızın Yanında Bir Kereden Fazla Ağlamak İlk ağladığında duygusal falan der. Ama, paso ağlarsan mesele olur. Erkek adam ağlar ancak sürekli de değil. Duygusal değil sulu göz diye düşünür hatun kişisi.

İnsanı Derin Sorgulamalara İten Roman Nietzsche Ağladığında’dan Ruh Doyurucu 5 Alıntı

Psikolog ve yazar Irvin D. Yalom'un kültleşen romanı Nietzsche Ağladığında, bugüne kadar çok okundu, çok sevildi ve bunların sonucunda kaçınılmaz olarak kahveli instagram fotoğraflarına çokça misafir oldu. Romandan alıntılar; okuyanlar için güzel bir hatırlatma olacağı kadar okumayanlar için de fotoğraflarını aşarak güzel bir tanışma fırsatı.   1: Kemikleri, eti, bağırsakları ve kan damarlarını kaplayan deri nasıl insan görünümünü katlanabilir hale getiriyorsa, ruhun ajitasyonu ve ihtirası da kibirle kapatılmıştır; ruhu kaplayan deridir.

Şüpheye Yer Bırakmayacak Bir Şekilde “Cahil” Olduğunuzun 8 İşareti

Cehaletin erdem sayıldığı şu günlerde, hayata at gözlüğü ile bakan, dünyada tek bir doğru olduğunu düşünen, kendi görüşü haricinde hiçbir görüşe, fikre saygı duymayan insanların ortak özelliklerini derlemeye çalıştık. 1. Haberleri tek bir kaynaktan takip ediyorsun. Senin dünya görüşün ile örtüşen, desteklediği siyasi düşünceyi yere göğe sığdıramayan, yanlışlarına yanlış demekten çekinen haber kaynaklarını takip ediyorsun. Çünkü diğer haber kaynakları senin sinirini bozuyor, senin doğrularının yanlış olabileceğini söylüyor. Oysa haşa kimin haddine ki senin inandıklarına yanlış demek? Senin doğru bildiklerinin yalan olduğunu ortaya koymak.

Top