Şu Anda Burdasınız
Anasayfa > Sinema

Bünyesindeki Cinsel İçerikli Sahnelerin Tamamen Gerçek Olduğu, Dünya Sinemasından Aileyle İzlenmeyecek 6 Film

Yönetmenler her şeyin gerçekçi olmalarını istemiş ve s.vişme sahnelerinde de oyuncuların rol yapmak yerine bu işi gerçekten yapmalarını istemiş. İşte o filmlerden 6 tanesini sizler için seçtik 1. Antichrist (2009) Yönetmen tabii ki yine Lars Von Trier. Çocuklarının ölümünü atlatmaya çalışan bir çiftin hikayesi anlatılıyor. Film gayet başarılı ve güzel. Seks sahnesi çok da umrunuzda olmuyor.

Gelmiş Geçmiş En İyi Yabancı 7 Film Serisi

Birçoğu ilk filmiyle sinema dünyasına damgasını vurmuş ve sonrasında seri haline gelerek efsaneleşmeyi başarmış yapımlardan oluşan en iyiler listesinin 7 filmini huzurlarınıza getiriyoruz. 1. Karanlıklar Ülkesi (Underworld) Serisi IMDb Puanı: 6,5  Vampirlerin ve kurtadamların (lycan) arasındaki mücadele hiç bu kadar etkileyici olmamıştı. 2003 yılında vizyona giren Karanlıklar Ülkesi (Underworld), bütünüyle izleyicileri kendisine hayran bırakmayı başarmıştı.

Efsane Dizi Çılgın Bediş’te Yer Almış 8 Oyuncunun Şimdiki Halleri

1996-2001 yılları arasında ekranlardaydı. Jeneriğiyle, enerjisiyle hepimizin beğenisini kazanmış bir diziydi. Peki aradan geçen 19 yıl boyunca sevdiğimiz karakterleri canlandıran oyuncular ne kadar değişti bakalım. 1. Banu - Sonay Aydın Banu azmetmiş ve başarmış. Resmi olarak yaşını bilemiyorum, sınıf arkadaşları gibi 20'lerin başındayken şimdi 40'larında olmalı. TV dünyasından uzaklaşmayı tercih etmiş.

İzleyende Manevi Zarar Oluşturabilecek Yasaklanmış 7 Film

İzleyeciler bazı filmlerden kesinlikle uzak durmalı Bazı filmler vardır hayata bakış açınızı değiştiren, bazı filmler vardır duygusal olarak sizi değiştiren ve bazı filmler vardır izleyeni sarsan, rahatsız eden. İşte bu tarz filmlerden on tanesi aşağıda yer alıyor. Uzak duralım. Not: Afişler ş.ddet ve c.nsellik içerebilir. 1. August Underground' s Mordum Amatör kamerayla çekilen bu tam da film olmayı başaramamış görüntüler toplamı, bir seri katilin cinayetlerini gösteriyor. İşk.nce, kan, sahnelerin oldukça fazla olmasıyla listeye girdi.

Bu 9 Bilgiyi Öğrendikten Sonra Hababam Sınıfı Filmlerini Başka Bir Gözle İzleyeceksiniz!

Belki yüz kez bıkmadan kahkahalarla izlediniz ama bu bilgilerin çoğunu ilk kez duyacaksınız, seriye olan bakış açınız daha da genişleyecek. Şahane bilgiler var... 😌 1. Rıfat Ilgaz'ın eseri ilk olarak tiyatroya uyarlanarak seyirciyle buluştu. Sahnede olan isimler Zeki Alasya ile Metin Akpınar'dı. Eseri sinemaya uyarlama önerisi de bu ikiliden çıktı.

Karar Verirken Bin Kere Daha Düşünmenizi Sağlayacak Paralel Evren Konulu 9 Film ve Dizi

Çoğumuz düşünmüşüzdür, "başka bir evrende bizim daha mutlu olan bir yansımamız var mıdır?" diye. Ya da "ulan acaba o soruda a şıkkını değil de c şıkkını işaretleseydim, hayalimdeki okula girmiştim şimdi. O zaman hayat nasıl olacaktı acaba?" diye. İşte bu beyin yakan sorularının genelinin toplandığı ve işlendiği film ve dizilerden 9 tanesini sizler için listeledik. Buyurunuz efendim. İyi seyirler. Not: Sıralama IMDB Puanlarına göre yapılmıştır. 9. Kelebek Etkisi (2004) IMDb Puanı: 7,7 The Butterfly Effect  http://www.imdb.com/title/tt0289879/?ref_=fn_al_tt_1 Bir kelebeğin kanat çırpışı okyanusun ötesinde fırtınaya sebep olabilir... Çocukluğundan gelen korkunç

İzlediğinizde Uzun Süre Etkisinden Çıkamayacağınız 8 Çarpıcı Film

IMDb puanları baz alınarak sıralanmış ve film bilgileri turkcealtyazi.org dan derlenmiştir. İşte size İzlediğinizde Uzun Süre Etkisinden Çıkamayacağınız 8 Çarpıcı Film 1. Çarpışma / Crash (2004) | IMDb 7.9 Bir ev kadını ve uyuşturucu bağımlısı kocası. Bir dükkan sahibi. Birbirine aşık iki polis dedektifi. Afrika-Amerikalı bir yönetmen ve karısı. Meksikalı bir çilingir. İki araba hırsızı. Acemi bir polis. Orta yaşlı Koreli bir çift. Hepsi Los Angeles'ta yaşıyor ve önümüzdeki 36 saat boyunca hepsi birbirini tanıyacak ve bir öykünün ayrılmaz parçası haline gelecek.

Top