Şu Anda Burdasınız
Anasayfa > Sağlık

Zayıflamak İçin İştah Kesmenin Garanti 5 Yolu

İştahımızı kontrol altına almadığımız zaman kilo alımı kaçınılmaz oluyor. Peki, İştah nasıl kesilir. Hangi besinler iştah kesmeye yardımcı olur? Size verdiğimiz bu uygulamalar sonucunda, az yiyerek, diyetinize devam edecek ve fazla kilolardan çabucak kurtulacaksınız. İşte 5 öneri 1: Abur cubur yerine sağlıklı karbonhidrat tüketin  Gün içinde sık ve az öğünler yemek, iştahınızın kontrolden çıkmasını önlemenin en kolay yolu. Belki yine arada bir şeyler atıştırmak isteyebilirsiniz, ama bu sefer istah-kesmekyiyeceğiniz miktarlar az olacaktır. Böyle bir durumda atıştırmak için sağlıklı karbonhidratlara yönelin. Karbonhidratlar, sindirim sisteminde daha

İlk S*KS sonrası kadınların vücutlarında hangi değişiklikler olur? Uzmanların 6 Görüşü

Kadınların p.rtneriyle yaşadığı ilk s.ks deneyimi sonrasında duygusal değişim haricinde vücutlarında bazı değişimler ve bunları hissedebilirler. Peki, ilk il.şki sonrası vücutta artık eskisi gibi olmayan durumlar nelerdir? İşte 6 cevabı.. 1: Acı eşiği ilk s.ks sırasında yükseliyor Yapılan araştırmalarda insanların acı eşiğinin ilişki sırasında yükseldiği ve herhangi bir darbede hissedilen acının oldukça az olduğunu kanıtlandı. Birçok kişi ilişki sırasında istemsiz bir şekilde küçük darbelere maruz kalabiliyor. Ancak ilişki sırasında acı hissedilmediği için, sonrasında vücutta bazı acılar hissedilebiliyor.

Kadınların sormaya utandığı 6 C*nsellik sorusu ve cevapları

Ne kadar açık fikirli olursak olalım bir çoğumuzun sormaya ve cevaplamaya çekindiği hatta utandığı bazı sorular var. Kadınların sormaya ve cevaplamaya utandığı 6 c.nsellik sorusu ? 1: Org.zm oluyor muyum? Yapılan araştırmalar kadınların çoğunun gerçek org.zma ulaşamadıklarını gösteriyor. Etraflarındaki kadınlardan harika org.zm hikayeleri duydukça bu konuda “Acaba benim az önce hissettiğim org.zm mıydı?” demeden duramıyorlar. Uzmanlar org.zmın genç yaşlarda çok fazla hissedilemeyebileceğini, orta yaşa doğru ve c.nsel tecrübenin artması ile çok daha keyifli org.zmlar yaşanabileceğini belirtiyor.

Mast*rbasyon yaparken yapılan 5 Yanlış

M.stürbasyon yaparken yanlış yapmış olabileceğiniz 5 hatayı ve bu hataları düzeltmek için neler yapılması gerekiyor paylaşıyoruz. 1: "Yanlış" bir şey yaptığınızı düşünmek M.stürbasyon yapmaktan utanmak, yanlış bir şey yaptığını düşünmek doğru değildir. Bu durum birçok insan için farklı görülebilir, bazıları için aldatma, bazıları için topluma karşı utanç, bazıları içinse m.stürbasyon yapma şeklinin yanlış olduğunu düşünür. Uzmanlara göre, m.stürbasyon yapmak, kişi üzerinde ek stres oluşturarak sonuca ulaşmayı geciktiriyor. Bu durumun doğal olduğunu kabullenin.

Acil doktorlarının karşılaştığı en tuhaf 6 S*ks Kazası

Men's Health acil doktorlarına karşılaştıkları en ilginç s.ks kazalarını sordu. Acil doktorları daha önce hiç duyulmamış s.ks fantezileri içeren birbirinden tuhaf s.ks kazalarını anlattı. 1: Patlayan şeker fiyaskosu "Bir kadın hastaneye genital bölgesindeki rahatsızlıkla geldi. Altına yapmak üzere 3 yaşındaki bir çocuk gibi bacak değiştiriyordu. Birkaç test yapıp sorunu anlamaya çalıştık ancak hiçbir problem gözükmüyordu. Daha sonra kadın itiraf etti. Eşiyle baş başa geçirdikleri romantik gecede patlayan şekerle or.l s.ks yapmışlar. Şeker patlayınca irritasyon, şişme ve yanma meydana gelmiş." Kaliforniyalı acil doktoru

Dar kıyafet giymenin Bilinmeyen 6 Zararı

Bazen moda bazen de sırf kendimize yakştırdığımız için dar etekler, dar gömlekler ve dar kot pantolonlar giyiniyoruz. Ancak giymiş olduğunuz dar kıyafetlerinizin ciddi sağlık sorunlarına neden olduğunu biliyor muydunuz? İşte 6 ciddi sorun 1: Kan akışını engelliyor Kıyafetleriniz bacaklarınızı veya belinizi çok sıkı bir şekilde sardığında, kalbinizin kan dolaşımını sağlamak için daha fazla çalışması gerekir. Ayak ve bacaklarınızda, kan dolaşımı çok önemlidir çünkü ayaklarınızın şişmesini önler. Kan dolaşımının olmaması ise sağlığınız için tehlikelidir çünkü yorgun ve bitkin hissetmenize neden olabilir.

Akıllara Zarar C*nsel İçerikli 6 Guinness Rekoru!

Guinness Rekorlar Kitabında sadece ağzıyla tır çeken, ayağında top sektiren insanlar yok. Akıllara c.nsel konularda da rekorlar var. Sizler için en masumundan en şok edicisine c.nsel içerikli rekorları bir araya topladık. 1. Bir Saatte En Fazla Org.zm Yaşayan Kadın ve Erkek  Kaliforniya C*nsel Araştırmalar Merkezi doktorları bir saatte 134 kez orga*m olan kadını bilimsel olarak kayıt altına almışlar! Erkeklerde ise bu rekor 16 saat olarak kaydedilmiş.

Kadınlarda G*ğüsleri Sarkıtan 5 Alışkanlık

Bu makalede geç olmadan g.ğüslerinizin sarkmasını önleyebilmeniz için sizlere harika öneriler sunacağız. 1: Yeterince egzersiz yapmamak ve kötü vücut duruşu Egzersiz, göğüsleri sıkı ve yuvarlak tutmak için en önemli etmenlerden biridir. Göğsü nasıl çalıştıracağınızı bilmek önemlidir ancak belli başlı ileri ve geri yapılan hareketler göğüslerdeki kolajeni azaltabilir ve daha çabuk sarkmalarına sebep olabilir. Egzersiz yaparken göğüslerinize biraz destek vermeye özen gösterin, özellikle ağır egzersizler yapıyorsanız bunu kesinlikle göz ardı etmeyin.

Hepimizin Sıkça Gördüğü 7 Rüya ve Psikolojik Durumumuzla Paralel Yorumları

Bazılarına göre rüyalar haberciler Freud’a göre ise rüyalar sadece isteklerimizin gölgesi ve yönlendirilebilir seyirlikler . Şimdi sıkça gördüğümüz 7 rüyaların sebeplerine göz atalım; 1. Kalabalık Arasında Çıplak Kalmak/ Evden Çıkarken Giyinmeyi Unutmak Bu rüyayı görüyorsanız eğer kendinizi herhangi bir konudan ötürü aşağılanmış hissediyor olabilirsiniz yahut toplum arasında hor görülme gibi çekinceleriniz var kısmen sosyofobi başlangıcı da diyebiliriz. Zaman zaman insanlara karşı kendinizi çok savunmasız ve yetersiz hissediyorsunuz.

Top