Şu Anda Burdasınız
Anasayfa > Sağlık

Depresyon Denilen Kara Delikten Çıkmak İsteyenlere Stephen Hawking’den 7 Harika Tavsiye

Stephen Hawking. İnsanlık tarihinin belki de gelmiş geçmiş en zeki insanlarından birisi. Pek çoklarının düşünmeye cesaret dahi edemeyeceği şeyleri sorgulayan, zihninin dehlizlerini sonuna kadar bilime ve derin düşüncelere açmış bir bilim insanı. Stephen Hawking. Kaynak: http://educateinspirechange.org/inspirat... 1: Evrenin verdikleri karşısında aldıkları! Yakalandığı hastalık yüzünden kötürüm olan ve sandalyeye bağlı kalan Hawking, keskin zekası sayesinde bu olumsuzluk çukuruna batıp kalmadı. Tam tersine yoğun bir hevesle kendini fizik alanına adadı. Doktorların ona iki üç yıl ömür biçmesine rağmen içinde bulunduğu olumsuz şartları olumluya çevirdi ve bugün başta büyük

Yediğiniz Zaman Vücudunuzun Daha Hoş Bir Koku Yaymasını Sağlayacak 8 Besin

Yediğiniz Zaman Vücudunuzun Daha Hoş Bir Koku Yaymasını Sağlayacak 8 Besin 1: Turunçgiller canlı ve taze kokularıyla kötü kokuları vücudunuzdan arınmasına yardımcı olur. özellikle ananas, elma, çilek ve portakal bu besinler arasındadır. günde 1 bardak elma suyu gün boyu vücutta daha hoş kokuya sebep olur. eğer bu kürde iseniz insense ultramarine tercih edebilirsiniz.

S*ks Bağımlılığının Hastalık Derecesine varan 6 Belirtisi

S.ks bağımlıları için grup terapileri ve bireysel terapiler veren kurumlar mevcuttur. Tedavi olmaktan kaçınmayın. Vücudunuzun içinde bir esir gibi yaşamak zorunda değilsiniz. İşte başlıca hastalık derecesine varan bağımlılıkların nedeni 1. Birden fazla kişiyle c.nsellik yaşama arzusu duyarlar.

Güçlü ve Sağlıklı Olmak İsteyen Kişiler İçin 5 Önemli Japon Kuralı

Güçlü ve Sağlıklı Olmak İsteyen Kişiler İçin 5 Önemli Japon Kuralı 1) Avuç İçini ve Tabanları Birleştirmek Başlangıç pozisyonu: sert ve düz bir yüzeyin üstüne yatın ve boyun altına katı bir rulo yerleştirin. Sadece yukarıdaki resimde görülen el ve ayak avuçlarını birleştirme hareketini 2 dakika tekrarlamanızda yeterlidir.

Sadece 1 Haftada Boyunuzu Uzatmanız Gerçekten de Mümkün! İşte 8 Sır

Bu durum nasıl mümkün? Aslında uyurken bile boyunuz uzuyor. Sırt üstü uyumak boyunuzu 3 cm’ye kadar uzatıyor. Bu durumun sebebi ise uyurken büzülen omurganın eski haline dönmesidir. Özellikle orta yaş altındaysanız, belirli egzersizlerle bu durumu koruyabilirsiniz; 1) Bisiklet sürün Eğer bisiklet selesini yüksek tutarsanız, pedalı çevirmek için uzanmanız gereken bir mesafe yaratmış olursunuz ve bu zorlanma durumu boyunuzun uzamasına yardımcı olacaktır. Ancak yine de, eklemlerinize zarar vermemek için pedalı abartılı derecede yüksek tutmamaya çalışın.

HER KADININ BİLMESİ GEREKEN 9 S*KS GERÇEĞİ

Kadınlar s.ks hakkında konuşmaktan, bilgilenmekten, yaşamaktan çekinir… Oysaki bu, insani bir içgüdüdür. Sizlere, kadınlar için s.vişme taktikleri ve her kadının bilmesi gereken s.ks gerçeklerini açıklıyoruz. Hayatınıza mutluluğu çekmenin ve kadınsal özgürlüğün yollarını keşfedeceksiniz! 1: Org.zm pozisyonunuzu belirleyin Her Kadının çok keyif aldığı ve rahat olduğu bir s.ks pozisyonu vardır. Orgazma sizi çok daha rahat götüren bu pozisyonu bulun. Bunun için yeni şeyler denemeniz gerekebilir. Bugüne kadar yapmadıklarınızı deneyin ve kendinizi en iyi hissettiğiniz o pozisyonu bulun.

İnsanlara İstediğinizi Yaptırmak İçin Kullanabileceğiniz 10 Psikolojik Hile

Psikolojik araştırmalara göre, insanları ikna etmek için kullanabileceğiniz birçok yol var ve bunların çoğunu insanlar fark etmiyor bile. Karşınızda insanlara istediğinizi yaptırmak için kullanabileceğiniz 11 taktik. Kaynak: http://www.businessinsider.com/psycholog... 1: İnsanların daha etik davranması için göz resmi bulunan tablolar veya işaretler kullanın. Bir araştırmada, kafeteryadaki çiçekli bir tablo, içinde göz bulunan bir tabloyla değiştirildiğinde çalışanların daha temiz ve düzgün çalıştığı fark edilmiştir. Bu size izleniliyormuşsunuz algısını verir.

Cildi güzel kadınların 5 sırrını açıklıyoruz!

Etrafımızda cildi ışıl ışıl parlayan, her daim canlı ve genç görünen kadınlar var. Merak edip, cilt bakımı için neler yaptıklarını sorduk. Paylaşmayı seven bu harika kadınlar, tüm detaylarıyla cilt güzelliği sırlarını açıkladı. 1: Zararlı güneş ışınlarına karşı cildini koruyor! Cildi güzel kadınlar, yoğun güneş ışığının cilde zararlı etkilerini biliyor. Şapka, güneş gözlüğü ve en önemlisi SPF yani güneşe karşı koruma sağlayan özler içeren bakım kremleri kullanıyorlar. Üstelik güneş ışınlarının cilt üzerindeki etkisinin sıcaklıklarla yada mevsimlerle ilgili olmadığının farkındalar.

Top